• 0

06 Şubat 2013, 18:26 - Anasayfa // Kulu Spor Haberi yazdır

Türkiye'nin en centilmen KULU'lu tekniktrektöre bir ödül'de Selçuk üniversitesinden.

Türkiye'nin en centilmen KULU'lu tekniktrektöre bir ödül'de Selçuk üniversitesinden.

1997 yılında Türkiye'nin en centilmen teknik trektörü seçilerek Fair Play ödülüne layık görülen Kuluspor'un eski tekniktrektörü Ali İnan'a 15 yıl sonra bir ödülde Konya Selçuk üniversitesinden geldi.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

  Dünya Fair Play Baron Coubertin Büyük Ödülü'nü kazanan ilk Türk olan Konyalı İsmet Karababa, ile 15 yıl önce Türkiye'nin en centilmen teknik trektörü seçilerek Fair Play ödülüne layık görülen Kuluspor'un eski tekniktrektörü Ali İnan'ı, Selçuk üniversitesi ''Konya'nın ismini centilmen bir şekilde temsil ettikleri'' için yeniden ödüllendirildi.

 
ALİ İNAN 1997' DE TÜRKİYE'NİN EN CENTİLMEN ANTRENÖRÜ SEÇİLMİŞTİ
1997 Yılında Türkiye'nin en centilmen tekniktrektörü o zamanki Kuluspor antrenörü Ali İnan seçilmişti. Ödülü televizyonların canlı yayınladığı ve Türkiye'nin önemli simalarının katıldığı bir törende Galatasaray'ın Tekniktreöktörü Fatih Terim'in elinden almıştı. Ödül alma sebebi olarak da, futbolcular ve seyircilerin karıştığı büyük bir kavgayı önlemek olarak belirtilmişti...
    
Atila ALTUNTAŞ tarafından yazılan bu haber, 7748 defa okunmuştur.


YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan KuluHaber hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer Kulu Spor Haberleri

Tümü

Aday Tanıtım

E-BÜLTEN ABONELİK

YASAL UYARI: Bu site içerisinde yayınlanan yazılardan yazarları sorumludur. Site içerisinden alınan alıntılar kaynak gösterilerek yayınlanabilir. Site içerisinden yapılan yorumlardan yorumu yapan ilgili sorumludur ve sitenin yorumları yayınlama hakkı saklıdır.

Adres : Hakan Akdağ
Tel :+905414910647
Bu site 0.063 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]