• 0

24 Mart 2013, 13:41 - Anasayfa // Türkiye Haberi yazdır

VATANDAŞIMIZ AÇ AMA DIŞARIDAN GELEN ARAPLARDA TOK...

VATANDAŞIMIZ AÇ AMA DIŞARIDAN GELEN ARAPLARDA TOK...

Türkiyede ölçü aramak ve ölçüyü tutturmak kadar zor birşey yoktur..Devlet adamları ve siyasetçiler önce'''BİZİM CEBİMİZ,SONRA HALKIMIZ''' parolası ile hareket ettikleri için bazı şeyleri dile getirsek te fayda vermemektedir..

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

 Değerli kardeşlerim.. Türkiye aslında yaşanılacak bir memleket değil.Bu konuma getirilmiş ve getirtilmiştir...'''Tutarsız davranışların sergilendiği,cahil toplumların iktidar olduğu bir memleket ancak bu kadar olur''Diyorum ve ekliyorum... Mersin,Adana,Hatay,Urfa vs vs Bu illere bağlı birçok ilçede ARAP kökenli insanlara rastlamak mümkündür...Bir kaç yıllar önce bu bölgelere gelip yerleşen bu insanlar yer yurt edinmiş ve hatta TÜRK Vatandaşını adeta kendi topraklarından kovacak pozisyonlara Devletimiz tarafından getirtilmiştir. Birçok tavizler verilmiş olup,Devletin sırtından hem maaş, hemde tüm ihtiyaçları karşılanıp,topraklarımız üzerinde ne yazıkki söz sahibi olmuşlardır..Dilimizi öğrenmiş ve hilelerimizin 4 katını şimdilerde bize uygulamaktadırlar.İşte resimde gördüğünüz gibi daha dün 1,bugün 2 hesabı ile memleketimize akın akın gelen suriyeli araplar çeşitli illerde ve ilçelerde hem çalışmakta hemde devletten bizim asgari ücretle çalışan emektar halkımızdan daha fazla maaş almaktadırlar...yarın bir gün bunlarda bu ülkeden toprak talep etmeye kalkışırsa hiç şaşırmayın...Bir DEPREMİ sonlandırmadan,diğer DEPREMLERE şimdiden yelken açıyoruz.. Benim fikrim bu insanlara hiç bir taviz verilmeden derhal yurt dışı edilmesidir ve kesinlikle geri gönderilmesi taraftarıyım...BU ARAPLARIN NE ARKASINDAN NEDE ÖNÜNDEN ASLA GİDİLMEYECEĞİNİ TÜM TÜRK HALKINA BURADAN SESLENİYOR VE DEVLETİ İVEDİ OLARAK ŞİMDİDEN UYARIYORUM...Saygı ve sevgilerimle....Mehti saraç ((ANALİZ)
tarafından yazılan bu haber, 2815 defa okunmuştur.


YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan KuluHaber hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer Türkiye Haberleri

Tümü

Aday Tanıtım

E-BÜLTEN ABONELİK

YASAL UYARI: Bu site içerisinde yayınlanan yazılardan yazarları sorumludur. Site içerisinden alınan alıntılar kaynak gösterilerek yayınlanabilir. Site içerisinden yapılan yorumlardan yorumu yapan ilgili sorumludur ve sitenin yorumları yayınlama hakkı saklıdır.

Adres : Hakan Akdağ
Tel :+905414910647
Bu site 0.062 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]