• 0

31 Mart 2013, 15:44 - Anasayfa // Türkiye Haberi yazdır

BURASI AK PARTİ BELDE BAŞKANLI'ĞI

BURASI AK PARTİ BELDE BAŞKANLI'ĞI

GÖRDÜĞÜNÜZ GİBİ BU BİNA AK PARTİ BELDE BAŞKANLIĞI,,İÇERİSNDE HER TÜRLÜ MALZEME VE ÇUVALLAR VAR,,

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

Yukarıdaki resme dikkatlice bakınız..KIZILCAHAMAM'DAKİ AKP ÇELTİKÇİ BELDE BAŞKANLIĞI... Yıkık dökük, virane bir bina ve içinde alçı, beton,çuval vs her türlü inşaat malzemelerinin bulunduğu bir depo. İşte bize rehberlik ve öncülük yapan, Avrupa kapılarını vatandaşlarına açmakla sorumlu olduğunu hisseden iktidar partisinin belde binasındaki bu rezillik görülmeye değer. Yalnız burada merak ettiğim birşey var. Bu AKP binasında Recep Tayyip Erdoğanın makamı nerede? Bu adam buraya teşrif etse nereye oturacak? Acaba makam koltuğu hangi Çuval olurdu? Aslında bu tablo bu iktidarın gerçek yüzüdür.TÜRK insanına ve tüm TÜRKİYE'YE AKP nin ne kadar ciddiyetsiz olduğunu gösteren açık bir kanıtıdır.. ''Hep bize hep bana'' politikasını millete dayatan bu sorumsuz parti, İl, ilçe ve belde başkanlıklarının sadece bu partinin Cahiliye döneminin öncü birlikleri olduğunun açık işaretleridir. Bunu daha net bir şekilde görüyor ve anlayabiliyoruz. Bana göre Recep Tayyip Erdoğan beyefendi Halifeliğini dolaylı olarak ilan etmiştir. Padişah olmaya hazırlanırken Böyle bazı yandaşları ''aptallığından olsa gerek'' AKP merkezlerini inşaat depolarına çevirip Tayyip Beyin kariyerini ayaklar altına alarak sesini bir nevi kesmişlerdir. Yoksa inanın Türkiye'de bir ilk gerçekleşebilir. Recep Tayyip Erdoğan bey KASIMPAŞALI CUMHURİYET DÖNEMİNİN ''İLK PADİŞAHI''ünvanına sahip olabilirdi.
tarafından yazılan bu haber, 3001 defa okunmuştur.


YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan KuluHaber hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer Türkiye Haberleri

Tümü

Aday Tanıtım

E-BÜLTEN ABONELİK

YASAL UYARI: Bu site içerisinde yayınlanan yazılardan yazarları sorumludur. Site içerisinden alınan alıntılar kaynak gösterilerek yayınlanabilir. Site içerisinden yapılan yorumlardan yorumu yapan ilgili sorumludur ve sitenin yorumları yayınlama hakkı saklıdır.

Adres : Hakan Akdağ
Tel :+905414910647
Bu site 0.078 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]