• 0

01 Mayıs 2013, 12:52 - Anasayfa // Türkiye Haberi yazdır

AK PARTİLİ Ş:KOÇHİSAR BELEDİYESİ RESMEN BATAKTA

AK PARTİLİ Ş:KOÇHİSAR BELEDİYESİ RESMEN BATAKTA

Değerli kardeşlerim..Bir zamanların Şan ve Şöhret şehri,insanların akın akın vazgeçilmez sevdası ve uğrak yeri olan,bir zamanlar il olmaya adaylığını koymuş olan ANKARA Ş.Koçhisar bugünlerde hüsranları yaşamaktadır.Nerede ise tarihe karışacak müze tarafından MÜZELİK İLÇE durumuna getirtilmiştir..

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

 DEĞERLİ KARDEŞLERİM..BİR ZAMANLARIN ÜNLÜ VE ZENGİN İLÇESİ BUGÜNLERDE BELEDİYELER TARAFINDAN KATLEDİLMİŞ BİR ŞEHİR ÜNVANINA SAHİPTİR..BELEDİYE BATAKTA VE İFLAS ETMİŞ BİR DURUMDADIR.İKTİDARIN KENDİSİNİ YERE GÖĞE SIĞDIRAMADIĞI İCRAATLARININ BELİRGİN ÖRNEĞİNİ Ş.KOÇHİSARDA GÖRECEKSİNİZ..BİTMİŞ TÜKENMİŞ SOYULMUŞ BİR BELEDİYE VE BÜTÇESİ,,FAİLLERİ DIŞARIDA HAKSIZ YOLLARDAN,YETİM VE DUL HAKKINDAN ELDE ETMİŞ OLDUĞU SERVET İLE GÜNÜNÜ GÜN ETMEKTEDİRLER..İŞTE ADALET BURADA KENDİNİ GÖSTERMELİ Kİ BİZ BU ADALETE VE BU SİSTEME VE DEMOKRASİDEN SÖZ EDEN İKTİDARA İNANABİLELİM..BU İLÇENİN SOKAKLARI PERMEPERİŞAN,PİSLİKTEN GEÇİLMİYOR.YOLLARDA 30.40 CM GENİŞLİĞİ VE DERİNLİĞİNDE SIK SIK AÇILMIŞ ÇUKURLAR,YAMALI YOLLAR,O YAMA ASFALTI DÖKMEK İÇİN DIŞARIDAN TEMİN EDECEĞİ ASFALT PARASI BİLE BULAMAYAN BİR BELEDİYE..ESNAF PERİŞAN,İÇME SUYU İSE DAHA DÜNE KADAR İÇİLMEYEN BİR İLÇE KONUMUNDA OLAN BİR ŞEHİR..İŞTE BİR ÖRNEĞİNİ AŞAĞIDAKİ RESİMDE YOLLARIN DURUMUNU GÖSTEREN BİR FOTOĞRAF YAYINLANACAKTIR...TÜM AK PARTİLİ ADAYLAR Ş.KOÇHİSAR ADAYLARI GİBİ İSE VAY HALİMİZE.. 
tarafından yazılan bu haber, 6230 defa okunmuştur.


YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan KuluHaber hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer Türkiye Haberleri

Tümü

Aday Tanıtım

E-BÜLTEN ABONELİK

YASAL UYARI: Bu site içerisinde yayınlanan yazılardan yazarları sorumludur. Site içerisinden alınan alıntılar kaynak gösterilerek yayınlanabilir. Site içerisinden yapılan yorumlardan yorumu yapan ilgili sorumludur ve sitenin yorumları yayınlama hakkı saklıdır.

Adres : Hakan Akdağ
Tel :+905414910647
Bu site 0.078 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]