• 0

01 Mayıs 2013, 13:46 - Anasayfa // Türkiye Haberi yazdır

faturaodemenoktası.com ve ÜNLÜ gittigidiyor.com sitesi işbirliği ile ((TURKCELL,AVEA,VODAFON))FATURA ÖDEME ADI ALTINDA VATANDAŞIMIZ DOLANDIRILMAYA DEVAM EDİLİYOR..

faturaodemenoktası.com ve ÜNLÜ gittigidiyor.com sitesi işbirliği ile ((TURKCELL,AVEA,VODAFON))FATURA ÖDEME ADI ALTINDA VATANDAŞIMIZ DOLANDIRILMAYA DEVAM EDİLİYOR..

Çeşitli vatandaşlarımız tarafından gelen şikayet üzerine bu haberi yayınlama gereği duyduk.araştırdık ve bu söylentinin doğruluğuna kanaat getirdik..işte bir dolandırıcı linki...Online Fatura Ödeme Merkezi 7&24 güvenli online fatura ödeme servisi. sıra yok, beklemek yok anında öde faturaodemenoktasi.org....GOOGLE ÜZERİNDEN YAYINLANAN LİNK..

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

 24.04.2013 Tarihinde bir vatandaşımızın şikayeti üzerine.....(((( Online Fatura Ödeme Merkezi 7&24 güvenli online fatura ödeme servisi. sıra yok, beklemek yok anında öde faturaodemenoktasi.org))))Bu link üzerinden faaliyet gösteren bu site türkcell avea ve vodafon online fatura ödeme merkezi olarak internet üzerinden daha birkaç güne kadar yoğun bir şekilde faaliyet gösteriyordu.. ve bir 2 gün önce bu site üzerinden kredi kartları ile binlerce insanı dolandırdığı sanılan bu site linkleri kapanmış ve '''yapım aşamasındadır'''diye uyarı ile karşılaşılmaktadır..üstelik günler önce faturalarını kredi kartları ile ödeyen vatandaşların borcu türkcell,avea ve vodafon fatura borçlarından düşülmemektedir..Ve vatandaş dolandırıldığını anladığında soluğu yetkili mercilerde almaktadır..Kredi kartları ile yapılan bu fatura ödeme merkezi nin ana sponsoru yani satışın gerçekleştirildiği ve banka tarafından tahsilatı gerçekleştirilen ve hesap özetlerine ((GİTTİ GİDİYOR))Ünlü alışveriş merkezi üzerinden tahsil ediliyor ve hesap ekstrelerine bu şekilde yansıtılıyordu..Dikkat edilmesi gereken husus İnternet üzerinden kredi kartı ile yapılan alışverişlerde veya ödemelerde adı sanı belli olmayan firmalardan alışveriş veya fatura ödemesi yapılmamasını bilgilerinize önemle arz ediyoruz..Bu konu ile ilgili bu sitenin açılış ekranı sayfamızda yayınlanacaktır...
tarafından yazılan bu haber, 3357 defa okunmuştur.


YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan KuluHaber hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer Türkiye Haberleri

Tümü

Aday Tanıtım

E-BÜLTEN ABONELİK

YASAL UYARI: Bu site içerisinde yayınlanan yazılardan yazarları sorumludur. Site içerisinden alınan alıntılar kaynak gösterilerek yayınlanabilir. Site içerisinden yapılan yorumlardan yorumu yapan ilgili sorumludur ve sitenin yorumları yayınlama hakkı saklıdır.

Adres : Hakan Akdağ
Tel :+905414910647
Bu site 0.062 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]