• 0

25 Mayıs 2013, 20:08 - Anasayfa // Türkiye Haberi yazdır

TÜRKİYEDE Kİ BASIN ARTIK KARA PEÇEYE BÜRÜNMÜŞTÜR..

TÜRKİYEDE Kİ BASIN ARTIK KARA PEÇEYE BÜRÜNMÜŞTÜR..

Artık AKP Döneminde TÜRK BASINI PEÇEYE bürünmüştür.(((Gözünüz aydın))).Basın artık özgür değildir.Bu ülkede DEMOKRASİDEN söz etmekte çok yanlıştır...her şey bitmiştir

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

 TÜRKİYE’DEKİ BASIN ARTIK KARA PEÇEYE BÜRÜNMÜŞTÜR.(Mehti SARAÇ) 25.05.2013 TÜRKİYE'DEKİ BASIN ARTIK KARA PEÇEYE BÜRÜNMÜŞTÜR. Türk BASININDA bundan böyle beş paralık insanlar bile eleştirilemeyecek. Hırsıza hırsız denilemeyecek..Arsıza arsız denilmeyecektir. Rüşvet alıp,veren şahıslar,Basın köşelerinde rüşvet ve yolsuzluk yapmıştır diye basında yer alamayacaktır. Polis,Savcı,Hakim vb mesleklerde görev yapanlar eleştirilemeyecek.. Yolsuzluk yapan şirketler veya yöneticileri hakkında haberler yapılamayacaktır... kamu ve kamu kuruluşları eleştirilmeyecek vs vs bir sürü konu..Sanırım Hepsini teker teker yazmama gerek yoktur.. Basın mensupları ve köşe yazarlarının kesinlikle önü kesilecektir...Onun için tüm arkadaşlarımıza duyurulur.. Ve hatta hatta mümkünse AKP Yİ de hiç eleştirmeyelim.... Zaten AKP ve yandaşlarını hiç eleştiremeyiz, ne haddimize !! AKP YE Mensup BLD Bşk ı veya Çeşitli Amir Memur ve Müdürlerini de eleştirme hakkımız yoktur. Bu durumlar bizi aşar ... EY TÜRKİYE BASIN, '''''ANADAN ÜRYAN OLMALI'''''....PEÇELİ DEĞİL.. Artık TÜRKİYE Basını bana göre iflas etmiştir. PEÇEYE bürünmüştür.Bunun daha geri dönüşü yoktur... Bazı Haber ve Yorumlardan dolayı yüzlerce basın mensubu arkadaşlarımız ve haber siteleri binlerce tazminata mahkum edilmiştir, edilmektedir.. Böyle bir düzenin yalakalığını yapanlar o çanakta boğulacaklarını unutmasınlar..... Ve yandaş medya size sesleniyorum... sizi ivedilikle sadece şimdilik uyarıyorum.Bu işlerin bedeli çok ağır olur... Hiç kimse işine geldiği gibi hareket edip TÜRK milleti ile oyun oynayamaz.. Ben istediğim gibi herkesi eleştirim,eleştirmek zorundayım.Çünkü ben yandaş değilim,yalaka değilim.YALAKA olanlar düşünsün.. Sayın Başbakan tekrar TÜRKİYE'DE 2 nci bir menderes vakası yaşanmaz diye ortalıkta çok oynamasın..Burası TÜRKİYEDİR ve kapalı bir kutudur.. Türkiye de Herkes bu şartlarda,bu düzende cirit atmaya kalkışabiliyorsa,bir başka dönemlerdede bir başkaları istediği gibi ortada at oynatabilir.. Demokrasi kılıcı içerisinde biz hem eleştirir ve hemde eleştiriye açık olmak zorundayız.. Bu son dönemlerde Avrupa kapılarına dayanmış isek, AKP istesede istemesede demokrasi dediğimiz şey vatandaşın istediği şekilde yön tutacaktır.... Bir Başbakan için koca TÜRKİYE'Yİ kurban edemeyiz.. mehti saraç..




tarafından yazılan bu haber, 7217 defa okunmuştur.


YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan KuluHaber hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer Türkiye Haberleri

Tümü

Aday Tanıtım

E-BÜLTEN ABONELİK

YASAL UYARI: Bu site içerisinde yayınlanan yazılardan yazarları sorumludur. Site içerisinden alınan alıntılar kaynak gösterilerek yayınlanabilir. Site içerisinden yapılan yorumlardan yorumu yapan ilgili sorumludur ve sitenin yorumları yayınlama hakkı saklıdır.

Adres : Hakan Akdağ
Tel :+905414910647
Bu site 0.078 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]