• 0

15 Temmuz 2013, 21:49 - Anasayfa // Türkiye Haberi yazdır

BURHANETTİN KOCAMAZ MERSİN'E BİR ŞEY KATAMAZ

BURHANETTİN KOCAMAZ MERSİN'E BİR ŞEY KATAMAZ

Yaklaşık 20 yıllık Başkanlığı döneminde Tarsus'a ciddi bir katkısı olmayan BURHANETTİN KOCAMAZIN mersin için sadece bir kabus olacağı kanaatindeyim.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

 Yaklaşık 20 yıllık Başkanlığı döneminde Tarsus'a ciddi bir katkısı olmayan BURHANETTİN KOCAMAZIN mersin için sadece bir kabus olacağı kanaatindeyim. Öğretmenlik macerasını bitirerek Tarsus ve Tarsuslu yu 20 senedir yöneten bu Başkanın yaptığı şeyler, aslında ortadadır.Tarsus abartıldığı gibi bir o kadar ahım şahım bir ilçe konumuna daha getirtilememiştir. Bir zamanlar ''Vatandaşımız için varız'' Diyen zihniyetler, şimdilerde ''Kendimiz için varız'' Diye bilmekteler. Yaklaşık 20 senedir Başkanlık koltuğunu bir türlü bırakmak istemeyen ve başkalarına şans vermek gibi bir düşüncesi bulunmayan bir zihniyet, ancak ve ancak kendi çıkarı için çalıştığını göstermektedir. Aslında bir gerçek vardır. Çok kısa bir sürede servetine servet katan insanların dürüst olduğu söylenemez. Bakınız şu an bile TARSUS, kıssadan hisselerle sadece, adeta, haraca bağlanmıştır. İnanın Tarsus sokaklarındaki feryadı duyan hiç kimseler yok.Öfke ile kalkıp,soluduğumuz hava gibi, ansızın oracıkta sönüveriyoruz. İnsanların sesini duyan bir demokrasi ve adalet sistemi,maalesef TÜRKİYE'DE daha yoktur. Belki bu şartlar da daha da olmayacaktır. Tarsus ta park ücreti 30 dk 1 TL..Bu çok amansız ve bilinçsiz yapılan bir rant kaynağıdır.Bana göre vatandaş bu kadar ''Alçak'' bir konuma düşürülmemeliydi.. Kocamaza oy vermek MERSİN için, bana göre sadece bir intihardır. Çukurova'nın YIKIM ve yok oluş faciasıdır.. 20 senedir Tarsusluların karşısına adam akıllı bir proje ile çıkamayan bir BAŞKAN Büyük şehri asla yönetemez. Bu fotoğrafta da bu gerçeği göreceksiniz. 5 kişilik bir taraftar topluluğu ile BÜYÜK ŞEHİR yönetilemez.... Bizden söylemesi,taktir ÇUKUROVA'NIN.. Saygı ve Sevgilerimle.. (Haber Analiz)Mehti SARAÇ   
tarafından yazılan bu haber, 5620 defa okunmuştur.


YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan KuluHaber hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer Türkiye Haberleri

Tümü

Aday Tanıtım

E-BÜLTEN ABONELİK

YASAL UYARI: Bu site içerisinde yayınlanan yazılardan yazarları sorumludur. Site içerisinden alınan alıntılar kaynak gösterilerek yayınlanabilir. Site içerisinden yapılan yorumlardan yorumu yapan ilgili sorumludur ve sitenin yorumları yayınlama hakkı saklıdır.

Adres : Hakan Akdağ
Tel :+905414910647
Bu site 0.078 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]