• 0

05 Aralık 2014, 00:37 - Anasayfa // İsveç Haberi yazdır

Göteborg Belediye'sinden Elif Eken'e en aktif dernek başkanı ödülü!

Göteborg Belediye'sinden Elif Eken'e en aktif dernek başkanı ödülü!

Her yıl Göteborg il sınırları içerisinde faaliyet gösteren derneklere başarılarından dolayı ödül veren Göteborg Belediyesi, bu yıl en aktif ve başarılı seçtiği Diyanet Anadolu Kadınlar Derneğini ödüllendirdi.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

Diyanet Anadolu Kadınlar Derneğin Başkanı Elif Eken, en aktif ve başarılı dernek başkanı diploması verilirken, 1000 kronda para ödülü taktim edildi. Para ödülünü derneğin kasasına bağışlayan Başkan Eken, ödülü faaliyetlerde emekleri geçen dernek yönetim kurulundaki bütün arkadaşlar adına aldığını belirtti.
Madde Bağımlığı ve Uyuşturucu"
Ödül sonrası da çalışmalarına devam eden Göteborg Diyanet Kadınlar Derneği, "Madde Bağımlığı ve Uyuşturucu" konusunda bir konferans tertipleyerek kadınları bilgilendirdi.
Hassas konu hakkında uzmanlardan 6 aydır eğitim alan Göteborg Diyanet Kadınlar Derneği Başkanı Elif Eken ve dernek yönetim kurulu üyesi Neriman Aksoy, madde bağımlılığının başlangıcı ,ilerleyişi ve sonuçları hakkında bilgiler aktardı.
Uyuşturucu bağımlılığının kullananlara ve çevresine nasıl yansıdığını analatan Başkan Eken, bıraktığı tahribatı ve zararları örneklerle dile getirmesi ve bu örneklerin görsel temalarla vurgulanması katılımcılara önemli bir katkı sağladı.


Atila ALTUNTAŞ tarafından yazılan bu haber, 3687 defa okunmuştur.


YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan KuluHaber hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer İsveç Haberleri

Tümü

Aday Tanıtım

E-BÜLTEN ABONELİK

YASAL UYARI: Bu site içerisinde yayınlanan yazılardan yazarları sorumludur. Site içerisinden alınan alıntılar kaynak gösterilerek yayınlanabilir. Site içerisinden yapılan yorumlardan yorumu yapan ilgili sorumludur ve sitenin yorumları yayınlama hakkı saklıdır.

Adres : Hakan Akdağ
Tel :+905414910647
Bu site 0.063 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]