• 0

25 Kasım 2016, 22:50 - Anasayfa // Kulu Eğitim Haberi yazdır

KULU’DA PROJE BİLGİLENDİRME TOPLANTISI

KULU’DA PROJE BİLGİLENDİRME TOPLANTISI

Kulu İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü bünyesindeki okul ve kurumlarda oluşturdukları Proje Takip Ekipleri’ne ve okul idarecilerine Konya İl Milli Eğitim Müdürlüğü Arge Birimi tarafından proje bilgilendirme toplantısı düzenlendi.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

 Merkez İlkokulu’nda Okul İdarecilerine yönelik TÜBİTAK ve EKİP 42 Projesine yönelik bilgilendirme toplantısı yapıldı. TÜBİTAK Bilim Fuarları ve EKİP42 çalışmaları ile ilgili okul idarelerinin öğretmenlere rehberlik etmelerinin önemi üzerinde durulan toplantıda TÜBİTAK Bilim Fuarları noktasında verilen maddi destekler hakkında bilgi verildi. Düden Anadolu Lisesi toplantı salonunda ise Proje Takip Ekiplerine AB Erasmus+ bilgilendirme toplantısı düzenlendi. AB projeleri noktasında yapılacak her projenin önemli olduğunu ve gerek mesleki gelişim gerekse ülkemizin temsiliyeti noktasında projeler üreterek bu işe önem verilmesinin üzerinde duruldu. Toplantı ihtiyaç analizi anketinin öğretmenlere uygulanması ile son buldu. İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü olarak proje çalışmalarına ağırlık verileceğini dile getiren Sultan Ahmet Kaymak, Devletimiz her noktada maddi destek ve hibe sağlıyor. Bizler Kulu İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü olarak bu desteklerden en fazla nasıl istifade edebiliriz bunun için uğraşıyoruz. Yapılacak her projenin ilçe eğitimimize, öğretmenlerimize, öğrencilerimize katkısı olacağını dile getiren Kaymak; tüm öğretmenlerimizin proje yapabileceğini ve proje yazım ve takip noktasında İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü olarak her türlü desteği vereceklerini dile getirdi.
Kulu Haber tarafından yazılan bu haber, 2119 defa okunmuştur.


YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan KuluHaber hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer Kulu Eğitim Haberleri

Tümü

Aday Tanıtım

E-BÜLTEN ABONELİK

YASAL UYARI: Bu site içerisinde yayınlanan yazılardan yazarları sorumludur. Site içerisinden alınan alıntılar kaynak gösterilerek yayınlanabilir. Site içerisinden yapılan yorumlardan yorumu yapan ilgili sorumludur ve sitenin yorumları yayınlama hakkı saklıdır.

Adres : Hakan Akdağ
Tel :+905414910647
Bu site 0.094 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]