• 0

15 Aralık 2016, 18:00 - Anasayfa // Kulu Eğitim Haberi yazdır

Kulu'da 2016 Tübitak Projeleri Bilgilendirme Toplantısı Yapıldı

Kulu'da 2016 Tübitak Projeleri Bilgilendirme Toplantısı Yapıldı

Kulu Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından TÜBİTAK Bilim Fuarı, 48. orta öğretim öğrencileri araştırma projeleri, 11. ortaokul öğrencileri araştırma projeleri ve Milli Eğitim Müdürlüğü’nün yeni yerel projelerinin toplantısı yapıldı.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

 Kulu Anadolu Lisesi toplantı salonunda gerçekleştirilen toplantıya İlçe Milli Eğitim Müdürü, Şube Müdürleri Okul İdarecileri ve öğretmenler katıldı. 250 eğitimcinin katıldığı toplantıda Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından İlçe Milli Eğitim Müdürü Sultan Ahmet Kaymak eğitimcilere hitap etti. Kaymak; okul ve kurumlarımızın TÜBİTAK, Avrupa Birliği Projeleri, KOP, MEVKA vb tüm proje çağrılarına katılmalarını ve devletimizin verdiği hibelerden istifade etmelerinin önemi üzerinde durdu. Programın devamında TÜBİTAK Bilim ve Toplum Programları Müdürü Sayın Mustafa Orhan proje yazımının püf noktalarını, öğrencilere ve öğretmenlere yönelik TÜBİTAK projelerinin içeriği ve başvuru şekilleri hakkında bilgi verdi. Kulu’da eğitim camiası ile beraber olmaktan mutlu olduğunu ifade eden Orhan; projeler noktasında her türlü soru, görüş ve eleştirilere açık olduklarını bu noktada her türlü desteği vereceklerini ifade etti.
Kulu Haber tarafından yazılan bu haber, 1858 defa okunmuştur.


YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan KuluHaber hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer Kulu Eğitim Haberleri

Tümü

Aday Tanıtım

E-BÜLTEN ABONELİK

YASAL UYARI: Bu site içerisinde yayınlanan yazılardan yazarları sorumludur. Site içerisinden alınan alıntılar kaynak gösterilerek yayınlanabilir. Site içerisinden yapılan yorumlardan yorumu yapan ilgili sorumludur ve sitenin yorumları yayınlama hakkı saklıdır.

Adres : Hakan Akdağ
Tel :+905414910647
Bu site 0.078 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]