• 0

16 Aralık 2017, 20:04 - Anasayfa // Kulu Günlük Olaylar Haberi yazdır

AK PARTİ 6. OLAĞAN KONGRESİ YAPILDI

AK PARTİ 6. OLAĞAN KONGRESİ YAPILDI

Kulu AK Parti Teşkilatı 6. Olağan Kongresi’ni Halk Kütüphanesi Konferans Salonu’nda yapıldı.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

 AK Parti Teşkilatı 6. Olağan Kongresi’ne AK Parti Konya Milletvekili Abdullah Ağralı, Belediye Başkanı Dr. Ahmet Yıldız, eski İlçe Başkanları, Belediye Meclisi Üyeleri ve çok sayıda partili katıldı. Divan teşekkülünün oluşmasından sonra, saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla kongre başladı. Faaliyet raporu ile gelir gider hesaplarının okunmasından sonra oylama yapıldı. Siyasi konuşmaları ise Belediye Başkanı Dr. Ahmet Yıldız, AK Parti Konya Milletvekili Abdullah Ağralı, AK Parti eski İlçe Başkanı Mehmet Talayhan ve AK Parti’de bayrağı devralan İsa Ölçer yaptılar. Gündem maddelerinin ardından seçimlere geçildi. AK Parti İlçe Başkanı olarak İsa Ölçer’in seçildiği kongrede, yönetim kurulunun asil üyeleri şu şekilde oluştu; Yönetim Kurulu Asil Üyeler: Nurşen Demir, Sinan Adalı, Eren Eken, Korkmaz Kılınç, Selahattin Mutlu, Muzaffer Güngör, Adil Görgülü, Ergin Doğan, Naci Okutan, Cemalettin Kılıç, Bülent Yılmaz Demirkıran, Remzi Taşyürek, Bayram Tosun, İbrahim Ercan. İl Delegeleri Asil Üyeler: İsa Ölçer, Ahmet Yıldız, Mehmet Talayhan, Ali Küçük, Reşat Eken, Mahmut Esat Atakan, Oktay Altun, Korkmaz Kılınç, Etem Ateş, Gündüz Habiboğlu, Fevzi Yıldırım, Bekir Demirtaş.
Kulu Haber tarafından yazılan bu haber, 2187 defa okunmuştur.


YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan KuluHaber hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer Kulu Günlük Olaylar Haberleri

Tümü

Aday Tanıtım

E-BÜLTEN ABONELİK

YASAL UYARI: Bu site içerisinde yayınlanan yazılardan yazarları sorumludur. Site içerisinden alınan alıntılar kaynak gösterilerek yayınlanabilir. Site içerisinden yapılan yorumlardan yorumu yapan ilgili sorumludur ve sitenin yorumları yayınlama hakkı saklıdır.

Adres : Hakan Akdağ
Tel :+905414910647
Bu site 0.094 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]