• 0

23 Şubat 2018, 23:00 - Anasayfa // Konya Haberi yazdır

Konya Valiliğinden uyarı

Konya Valiliğinden uyarı

Konya Valiliği, son günlerde artan şikayet telefonları üzerine açıklama yaptı.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

 İl Kültür ve Turizm Müdürlüğümüze ulaşan dilekçeler ve telefon ihbarları ile "Kimliği belirsiz şahısların; ilimizde yaşayan vatandaşlarımızı muhtelif telefon numaralarından arayarak kendilerini 'İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü Yetkilileri' olarak tanıttıkları, vatandaşlarımıza bir anket yaptıklarını söyledikleri, ayrıca evlerinde bilgisayar, internet, cep telefonu, televizyon vb. elektronik cihazların olup olmadığını ve bu elektronik cihazların sayılarını sordukları" bilgisine ulaşılmıştır. Söz konusu başvurular üzerine konu İl Kültür ve Turizm Müdürlüğümüzce incelenmiş ve kamuoyunu bilgilendirme zorunluluğu hasıl olmuştur. İlgili şahıslar İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü personeli değildir ve kendilerine hiçbir yetki verilmemiştir. Bu doğrultuda vatandaşlarımızın herhangi bir mağduriyet yaşamamaları adına kendilerini arayarak "İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü Yetkilisi" olduklarını belirten şahıslara itibar etmemeleri, böyle bir durum ile karşılaşmaları halinde dilekçe vermek veya telefon ile aramak suretiyle İl Kültür ve Turizm Müdürlüğüne bilgi vermeleri hususu; Kamuoyuna saygıyla duyurulur. Kaynak: Konya Valiliği Resmi İnternet Sayfası  
Kulu Haber tarafından yazılan bu haber, 2093 defa okunmuştur.


YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan KuluHaber hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer Konya Haberleri

Tümü

Aday Tanıtım

E-BÜLTEN ABONELİK

YASAL UYARI: Bu site içerisinde yayınlanan yazılardan yazarları sorumludur. Site içerisinden alınan alıntılar kaynak gösterilerek yayınlanabilir. Site içerisinden yapılan yorumlardan yorumu yapan ilgili sorumludur ve sitenin yorumları yayınlama hakkı saklıdır.

Adres : Hakan Akdağ
Tel :+905414910647
Bu site 0.094 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]