• 0

06 Aralık 2018, 22:35 - Anasayfa // Kulu Günlük Olaylar Haberi yazdır

Toklucu Projelerini Açıkladı

Toklucu Projelerini Açıkladı

MHP Belediye Başkanı Adayı Fatih Toklucu Kulu Halkına Projelerini Açıkladı

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

 BİSMİLLAH; “ İ’lay-i Kelimetullah için Nizam-ı Alem ” davası için Adalet için, Hizmet için, Tüketen değil Üreten Belediyecilik için, Ayrıştırıcı değil Birleştirici Olmak için, Gençlerimize Önem Veren Değer Veren Belediyecilik için, İşsizlikle Mücadele Etmek için, Ailelerimizle Huzur İçinde Vakit Geçirebileceğimiz Yaşam Alanları Oluşturmak için, Alt Yapısı ve Yolları Bitmiş Kulumuz için, Fen Lisesi olan, 4 Yıllık Bölümleriyle Üniversitesi Olan ,Yurdu kapanmayan , Askerlik Şubesiyle , TÜVTÜRK Araç Muayene İstasyonu olan Bir Kulu için, Sokaklarında Başı Boş Köpeklerin Gezmediği Çöp Yığınlarının Oluşmadığı, Yazın Sinek ve Sivrisinek Baskınlarının Yaşanmadığı Bir Kulu için, Sanayi Kavşağı ile Kömüşini Kavşaklarında artık İnsanımızı Trafik Canavarına Kurban Vermemek için, Yaşlılarımızın Layıkıyla Bakıldığı, İlgilenildiği, Tedavi Edildiği Huzur Yaşam Sağlık Evlerini Yapmak için, BİSMİLLAH dedik , Allah Yar Ve Yardımcımız Olsun…. Çıkmış olduğum Bu kutsal yolda destek ve hayır dualarını esirgemeyen Başta Liderimiz Sayın Dr. Devlet Bahçeli Beye, Sayın Genel Başkan Yrd. Ve Konya Milletvekili Mustafa Kalaycı Başkanıma, Sayın Genel Başkan Yrd. ve Yozgat Milletvekili Sadir Durmaz Başkanıma, Genel Başkan Yardımcım Edip Semih Yalçın Başkanıma, Genel Sekreter İsmet Büyükataman Başkanıma Konya Milletvekili Esin Kara Vekilime , MYK Üyesi Bulduk Özdemir Başkanıma, Konya Teşkilat Başkanım Murat Çiçek Başkanıma, Kulu İlçe Teşkilatına teşekkür ederim.
Kulu Haber tarafından yazılan bu haber, 1162 defa okunmuştur.


YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan KuluHaber hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer Kulu Günlük Olaylar Haberleri

Tümü

E-BÜLTEN ABONELİK

YASAL UYARI: Bu site içerisinde yayınlanan yazılardan yazarları sorumludur. Site içerisinden alınan alıntılar kaynak gösterilerek yayınlanabilir. Site içerisinden yapılan yorumlardan yorumu yapan ilgili sorumludur ve sitenin yorumları yayınlama hakkı saklıdır.

Adres : Hakan Akdağ
Tel :+905414910647
Bu site 0.086 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]