12 Ocak 2013, 03:40 - Anasayfa | Yazarlar Haberi yazdır

Sadece Gazze mi?

Sadece Gazze mi?

Aynur İNAN

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş
Bu köşe yazısı 2548 kez okunmuştur

Tabi ki hayir, dünyanin her yerinde zulüm gören kardeslerimiz var. Cin tarafindan zulüm gören Uygur Türkleri kardeslerimiz mesela. Genelde dikkatimiz cogu zaman Ortadogu´ya cevriliyor ve bize biraz daha uzak olan Orta Asya´ya arada bakmayi unutuyoruz. Sonucta bizim kökenimiz o uzak diyarlardan gelme ve oralarda hem müslüman hem de Türk kardeslerimiz cogunlukta. Uygur Türkleri cinliler tarafindan cok zulüm görmüs ve hala da görmekte. Kardeslerimiz ayni Gazze´deki kardeslerimiz gibi bi cesit acikhava hapishanesinde yasiyorlar, cünkü Cin Uygur Devleti´ni isgal etmis onlari kendi egemenligi altina almistir. Uygur halki yillardir bagimsizlik icin mücadele ediyorlar fakat maalesef bir gelisme saglanamiyor. Dünya Tibet´e aglarken, Uygur´lari kimse konusmuyor, müslüman olduklarindan dolayi mi acaba?! Düsünebiliyor musunuz, kardeslerimiz orada komünist bir devlet, o devlet te Cin, müslümanlara karsi en acimasiz devletlerden biri, orada kardeslerimizin Islam´i yasamalarina müsaade etmiyor. Camiileri kapatiliyor, oruc tutmak ve bayramlar yasaklaniyor ve sayre. Kisaca Cin Uygur Türklerini sindirmeye calisiyor ve yavas yavas yok olmalari icin ugrasiyor. Yeni nesil Uygur Türk´ü dogmasin diye kadinlari kisirlastiriliyor! Nerede dünya insan haklari, nerede Birlesmis Milletler?! Görüyorsunuz degil mi, bu dünya daki hak hukuk biz müslümanlar icin gecerli degil, insan haklari sadece kendilerini insan olarak saydiklari icin kendilerine gecerli, bizim icin degil! Bir an evvel dünya dengelerinin degisip, güc Islam´in olmali ki dünya da hic bir müslüman kardesimiz daha fazla zulüm görmesin!  


 KuluHaber internet sitelerinde yayınlanan haberler ve köşe yazılarının tüm hakları KuluHaber Yayın Grubuna aittir. Kaynak gösterilerek dahi haberin veya köşe yazısının tamamı yazılı izin alınmaksızın kullanılamaz. Sadece alıntı yapılan haberin veya köşe yazısının bir bölümü, alıntı yapılan habere/yazıya aktif link verilerek kullanılabilir.

Yazara ait diğer köşe yazıları

Aday Tanıtım

E-BÜLTEN ABONELİK

YASAL UYARI: Bu site içerisinde yayınlanan yazılardan yazarları sorumludur. Site içerisinden alınan alıntılar kaynak gösterilerek yayınlanabilir. Site içerisinden yapılan yorumlardan yorumu yapan ilgili sorumludur ve sitenin yorumları yayınlama hakkı saklıdır.

Adres : Hakan Akdağ
Tel :+905414910647
Bu site 0.066 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]