11 Ocak 2011 - Anasayfa | Yazarlar Haberi yazdır

Sitemiz Yeni Hali İle Yayında

Sitemiz Yeni Hali İle Yayında

Hakan AKDAĞ

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş
Bu köşe yazısı 22580 kez okunmuştur

Değerli okurlarımız;
Kulu ve Kululular ile ilgili haberlerin, duyuruların, olayların ve buna benzer her türlü paylaşımların en iyi şekilde sizlere iletmemiz için kurduğumuz bu site 2005 yılı Mart ayından beri günümüze kadar yayını sürdürmüş ve sürdürmeye devam edecektir.

Bugüne kadar değişik versiyonlarda sizlerin karşısına çıkan sitemiz, yeni hali ile sizlerin daha faydalanıcı ve fonksiyonel kullanıcı olmanızı hedeflemiştir.
Sitemizin yayın politikası ve ilkeleri mevcut olup, bugüne kadar yayın ilkemizden bir sapma yapmadığımızı sizlere tekrar belirtmek isteriz. Sitemizde sizlerden gelen her türlü yoruma (Kişi hak ve özgürlüklerine yönelik olmayan) izin verilmiş ve bir kısıtlamaya gidilmemiştir. Sitemiz "Kulu için hep birlikte" sloganı ile yayın hayatına devam etmektedir. Sitemize yönelik sizlerden gelen tebrik, öneri ve şikayetler anında değerlendirilmiş ve sonuçlandırılmaya çalışılmıştır.
Sitemizin sizlere daha iyi hizmet sunması için site yönetimi gayret ve zaman sarf etmektedir. Bizlerin göremedikleri, duyuramadıkları ve anlatamadıkları konuların var olduğunu bilmekteyiz. Bu noktada sizlerden paylaşım beklemekteyiz.
 
Saygılarımızla KuluHaber Yönetimi adına Hakan Akdağ  


 KuluHaber internet sitelerinde yayınlanan haberler ve köşe yazılarının tüm hakları KuluHaber Yayın Grubuna aittir. Kaynak gösterilerek dahi haberin veya köşe yazısının tamamı yazılı izin alınmaksızın kullanılamaz. Sadece alıntı yapılan haberin veya köşe yazısının bir bölümü, alıntı yapılan habere/yazıya aktif link verilerek kullanılabilir.

Yazara ait diğer köşe yazıları

E-BÜLTEN ABONELİK

YASAL UYARI: Bu site içerisinde yayınlanan yazılardan yazarları sorumludur. Site içerisinden alınan alıntılar kaynak gösterilerek yayınlanabilir. Site içerisinden yapılan yorumlardan yorumu yapan ilgili sorumludur ve sitenin yorumları yayınlama hakkı saklıdır.

Adres : Hakan Akdağ
Tel :+905414910647
Bu site 0.110 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]