Kahramanmaraş’ın Pazarcık ve Elbistan ilçelerinde meydana gelen ve 11 ili etkileyen depremin yaraları sarılmaya devam ediyor.
20.02.2023
Konya Büyükşehir Belediyesi ve ilçe belediyeleri, deprem bölgesi Hatay'da depremzedeler ve arama kurtarma ekiplerinin yardımına koşmaya devam ediyor.
12.02.2023
Konya Büyükşehir Belediyesi, Konya'dan gönderilen yardımları deprem bölgelerine ulaştırmak için Hatay'da lojistik merkez kurdu.
10.02.2023
Konya Büyükşehir Belediyesi ve ilçe belediyeleri Hatay’daki depremzedelere yardım eli uzattı. Konya ekibi enkazdan 22 kişiyi sağ salim kurtardı. Konya’dan Deprem Bölgesi Hatay’a Yardım Eli Pek çok ilimizden deprem bölgelerine yardım gönderildi. Hatay Afet Koordinasyon Merkezi’ndeki arama kurtarma çalışmalarına destek olan Konya Büyükşehir Belediyesi de yardım eli uzatan ekiplerden biri...
07.02.2023
Konya Büyükşehir Belediyesi zabıta alımı ile ilgili bir ilan yayınladı. İşte, ilanın tüm detayları! Konya Büyükşehir Belediyesi Zabıta Alımı Yapacak Konya Büyükşehir Belediye Başkanlığı bünyesinde görevlendirilmek üzere 19 zabıta memuru işe alınacak. 657 sayılı Devlet Memurları Kanununa göre istihdam edilecek olan zabıta memurları için başvuru detayları kurumun resmi internet sayfasından...
05.02.2023