Kulu’da Garajda Çıkan Yangın Dehşet Saçtı!

Kulu’da Garajda Çıkan Yangın Dehşet Saçtı!
Yayınlama: 02.02.2023
53
A+
A-

Kulu yangın haberi: Bir evin bitişiğindeki garajda yangın çıktı. Yangın sonucu can kaybı yaşanmazken, bir otomobil kullanılmaz hale geldi.

Kulu Yangın Haberiyle Sarsıldı

Kulu’da 2 Şubat 2023 Perşembe günü saat 12.00 sularında Değirmenözü Mahallesi’nde bir yangın meydana geldi. 139404. Sokak’taki 3 Numaralı evin yanındaki garajda çıkan yangın kısa süreli bir panik yarattı. Gelen son bilgilere göre Y.D. adlı şahsa ait hanenin yan tarafındaki garajda bir otomobil yanarak kül oldu. Yangının sebebi henüz belirlenemezken, 06 DL 7104 plaka no’lu aracın bulunduğu garajdan yükselen alevler çevredeki vatandaşları panikletti.

Yangını ilk görenler ekipleri arayarak durumu bildirdi. Olay yerine kısa sürede itfaiye ve polis ekipleri geldi. Kulu’daki yangına ilk önce ev ve araç sahibi ile komşular müdahale ederken, itfaiyenin müdahalesinden sonra yangın durduruldu. Yangın çevre binalara sıçramadı. Yangın sonrası garajda yanan otomobil kullanılamaz hale geldi. Neyse ki, olay yerinde can kaybı yaşanmadı.

Yangının Sebebi Neydi?

Kulu Değirmenözü Mahallesi 139404 Sokak’ta garajda çıkan yangının sebebi polis ekiplerince araştırılıyor. Henüz çıkış sebebi belli olmazken, şans eseri garajda bulunan mutfak tüpü de patlamadan olay yerinden tahliye edildi.

Son Durum Ne?

Kulu yangının sebebi polis ekiplerinden araştırılıyor. Kasti bir durum söz konusu değil gibi görünüyor. Evin garajında çıkan yangın kısa sürede söndürüldü. Bir otomobil yandı, can ve başka bir mal kaybı yok.