Kulu Liseleri Arasındaki Futbol Turnuvası “Heyecanlı Bir Finalle Tamamlandı”

Kulu İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, Kulu İlçe Gençlik ve Spor Müdürlüğü tarafından desteklenen Liseler Arası Futbol Turnuvası sona erdi.

Kulu Liseleri Arasındaki Futbol Turnuvası “Heyecanlı Bir Finalle Tamamlandı”
Yayınlama: 09.05.2023
123
A+
A-

Turnuvanın üçüncülük ve final maçları, Kulu Şehir Stadyumu’nda gerçekleştirildi.

Kupa ve Madalya Verildi

Kulu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi şampiyon olurken ikincilik Kulu Anadolu Lisesi’ne, üçüncülük ise Kulu Düden Anadolu Lisesi’ne verildi. Turnuvada dereceye giren takımlara madalya ve kupa verildi.

Teşekkür Mesajı;

Kulu İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Turgay Tarla, turnuvada emeği geçen tüm beden eğitimi öğretmenlerine ve desteklerinden dolayı Kulu İlçe Gençlik ve Spor Müdürlüğü’ne teşekkür ederek, takımları kutladı.

Teşvik Mesajı;

Turnuva‘nın başarılı geçtiğini belirten Tarla, öğrencilerin sporla ilgilenmelerini teşvik ederek, sağlıklı bir yaşam sürdürmelerini amaçladıklarını söyledi.

Turnuvaya katılan öğrenciler de heyecanlı bir şekilde maçlarını oynadıklarını belirterek, birbirinden güzel maçlar çıktığını ifade ettiler. Bu tür etkinliklerin gençlerin birbirleriyle tanışmasına, sosyalleşmesine ve rekabet etmesine yardımcı olduğuna değinen öğrenciler, benzer etkinliklerin devam etmesini dilediler.

Etkinlik

Kulu İlçe Gençlik ve Spor Müdürü Ali Karakoç ise turnuvanın başarılı geçtiğini ve öğrencilerin sporu sevdiklerini gördüklerini belirterek, bu tür etkinlikleri artırmayı hedeflediklerini söyledi. Karakoç, sporun gençlerin hayatında önemli bir yer tuttuğunu ve her zaman desteklenmesi gerektiğini vurguladı.

Kaynak: KuluHaber.Net